درباره ما

دسته: گالری

کاشی تزیینی در منزل

گالری تصاویر برای مشاهده تصویر بزرگتر، روی آن کلیک کنید انتخاب مدل کاشی آشپزخانه بسیار مهم است. کاشی یکی از اجزای اصلی در دکوراسیون آشپزخانه است. اگر در حال انتخاب مدل کاشی آشپزخانه هستید، پیش از مشاهده و انتخاب کاشی مورد نظر خود به این نکات توجه داشته باشید:

ادامه مطلب »

کاشی تزیینی در آشپزخانه

گالری تصاویر برای مشاهده تصویر بزرگتر، روی آن کلیک کنید انتخاب مدل کاشی آشپزخانه بسیار مهم است. کاشی یکی از اجزای اصلی در دکوراسیون آشپزخانه است. اگر در حال انتخاب مدل کاشی آشپزخانه هستید، پیش از مشاهده و انتخاب کاشی مورد نظر خود به این نکات توجه داشته باشید: از رنگ‌هایی که تناسبی با دکوراسیون شما ندارد (حتی در صورت زیبا و خاص بودن) اجتناب کنید. گاهی تضاد رنگی بین رنگ کاشی آشپزخانه و کابینت، باعث زیبایی در فضای آشپزخانه می‌گردد. در صورتی که مساحت آشپزخانه شما کوچک است، از کاشی‌هایی که عرض بیشتری دارند استفاده کنید. کاشی‌های عمودی و کشیده، به طراحی سقف آشپزخانه شما کمک کرده و سقف شما را بلندتر و کشیده‌تر نشان خواهد داد. رنگ‌ها روشن و براق باعث انعکاس نور بیشتر و بزرگ‌تر نشان دادن آشپزخانه می‌شود.

ادامه مطلب »

کاشی تزیینی در حمام و سرویس بهداشتی

کاشی تزیینی در حمام و سرویس بهداشتی با بهترین و جدیدترین مدلهای کاشی و سرامیک کف و دیوار برای سرویس بهداشتی و حمام آشنا شوید همیشه زیبایی در طرح و رنگ بهمراه کیفیت دو مولفه ای هستند که در انتخاب کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی و حمام مورد توجه قرار می‌گیرند. البته با بازار گسترده و متنوع امروز در تولید کاشی و سرامیک ایران، انتخاب طرح و رنگ برای مشتری کمی مشکل شده است. با توجه به اهمیت این انتخاب و همچنین بالارفتن حساسیت خانواده های ایرانی نسبت به دکوراسیون کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی، بر آن شدیم که از شیک ترین و زیباترین مدلهای کاشی و سرامیک برای سرویس بهداشتی و حمام، مخصوص کف و دیوار دستشویی، طرحهای مدرن سفید، طلایی و کرم قهوه ای که جزو محبوبترین و پرطرفدارترین ها هستند را برای شما به نمایش بگذاریم که قطعاً از تماشای آنها لذت خواهید برد و ایده های خوبی

ادامه مطلب »