درباره ما

گواهینامه‌ها، دستاوردها و افتخارات

بیش از 3 دهه حضور پر افتخار در فضای صنعت

شرکت نگارستان همراه با حضور جدی در نمایشگاه‌های داخلی و خارجی ضمن حفظ برند خود در بازار در جهت ضمانت از نمایندگان و عاملین فروش خود هرساله محصولات جدید ارائه می نماید.

همچنین آقای علیرضا جاوید رییس هیات مدیره شرکت نگارستان و مالک اصلی شرکت از جمله کارآفرینان و پیشکسوتان صنعت در دهه 1370 می باشند و به پاسداشت این کارآفرینی در سال ۱۳۹۸ نام ایشان بعنوان یکی از ۱۰۰ چهر ماندگار صنعت ثبت و تقدیر به عمل آمد.

از موسسین و اعضای اصلی «انجمن کاشی و سرامیک تزیینی ایران»

انجمن کاشی و سرامیک تزیینی ایران، از بدو تأسیس تاکنون در زمینه‌های مختلفی فعالیت نموده است. در سال‌های آغازین،  این فعالیت‌ها در زمینه تهیه ليست توليدكنندگان كشور و تهيه اساسنامه و تثبیت ارگان‌های انجمن و برگزاری نشست‌ها و ميزگردهاي علمي بود، و در سال‌های بعد گسترده‌تر شد.

اهداف انجمن: حفظ حقوق اعضا، سامان دهي صنف توليدكنندگان كاشي و سراميك تزئيني ( پخت سوم)، دفاع از منافع مشترك حرفه‌اي اعضا، بهبود وضع اقتصادي و اجتماعي اعضا، كوشش در بالا بردن سطح آگاهي‌هاي اعضا، رعايت حفظ منافع جامعه بر اساس قوانين ومقررات، اساس قوانين ومقررات معرفي و نهادينه كردن صنعت پخت سوم به عنوان صنايع تزئيني غير آلاينده كاشي و سراميك، استاندارد سازي محصولات پخت سوم قبل از عرضه به بازار مصرف

کاشی نگارستان انجمن کاشی و سرامیک تزیینی ایران

تدوین استاندارد کاشی تزیینی

استاندارد کاشی تزیینی در سال ۱۳۸۳ به همت گروه تحقیق و توسعه شرکت نگارستان و همراهی هیات مدیره انجمن کاشی تزئینی تدوین و در سازمان استاندارد ایران ثبت و تصویب گردید. اکنون بیش از ۱۵ سال از تدوین استاندارد کاشی و سرامیک می‌گذرد. در طی این سالها محصولات زیادی در این عرضه خلق و تولید شدند.

اخذ گواهینامه‌ها و استاندردهای ISO

شرکت نگارستان با رعایت اصول و استانداردهای حرفه ای، موفق به اخذ گواهینامه ها و استانداردهای ISO از مراجع معتبر جهانی شده است.

استاندارد-کاشی-تزئینی-ایران

اولین دارنده نشان ملی استاندارد کاشی تزیینی

دو صد گفته چون نیم کردار نیست… پس از تدوین استاندارد کاشی تزیینی که ۸سال به طول انجامید شایسته بود که شرکت خود اولین گام را در استاندارد سازی محصولات خود بردارد و اخذ این گواهی در سال ۱۳۸۷، ضامن متمایز بودن و استاندارد بودن و کیفیت محصولات ماست

گواهی-ستاد-نانو

اولین و تنها دارنده گواهی نانو مقیاس در صنعت کاشی ایران

با کنترل های دوره ای انجام شده بر اساس شاخص های بین المللی تکنولوژی PVD در شرکت نگارستان، این شرکت مفتخر به کسب اولین و تنها دارنده گواهی نانو مقیاس در صنعت کاشی ایران می باشد
گواهی-انجمن-کاشی-تزئینی-1400

عضویت در انجمن کاشی و سرامیک تزیینی ایران

گواهی-نامه-عضویت-اتاق-بارگانی

عضویت در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران