درباره ما

آشنایی با گروه صنعتی نگارستان

شرکت نگارگستر جاوید (نام تجاری نگارستان ) در سال ۱۳۷۱ با توکل بر خداوند منان و با توجه ویژه به کار آفرینی و اشتغال کار و ایده پردازی ، دانش ، تجربه در زمینه دکور چینی آلات ساختمانی فعالیت خود را آغاز نمود این شرکت برای حفظ و ارتقاء سطح تولیدات خود در سال ۱۳۸۰ و با توجه به تغییر سلیقه بازار و نیاز مشتریان جهت توسعه بازار وارد صنعت کاشی و سرامیک تزئینی و قطعات دکوری گردید و به عنوان یکی از پیشگامان این صنعت به فعالیت پرداخت و در ادامه مسیر در جهت گسترش حوضه تولید و ورود به بازار های بیشتر در داخل و خارج از کشور اقدام به سرمایه گذاری جدید نموده و با به کارگیری جدید ترین تکنولوژی روز جهان و دانش نانو ساختار پا به عرصه جدید ترین محصولات مورد نیاز بازار گذاشته و در حال حاضر این واحد تولیدی با مساحت بیش از ۵۰۰۰ متر مربع و با افزایش ۴۵% نیروی انسانی خود در سال جدید ، قدیمی ترین واحد تولیدی در حال فعالیت در صنعت کاشی تزئینی و قطعات دکوری می باشد .

شرکت نگارستان بدین وسیله اعلام می کند که توانایی طراحی و تولید ایده های جدید با بالاترین کیفیت توانمندی در تمام مراحل از ایده تا اجرای محصول نهایی باعث این افتخار گردیده تا مجموعه نگارستان آمادگی خود را برای مشارکت در پیاده سازی پروژه های بزرگ کاشی و سرامیک تزئینی اعلام دارد. امیدواریم تا خود و شرکای خود را به پیشرفت و شکوفایی بیش از بیش برسانیم.

مهمترین محصولات و خدمات

 • طراحی و تولید کاشی های سرامیکی تزیینی در اندازه های مختلف برای دیوار
 • طراحی و تولید کاشی های سرامیکی تزیینی در اندازه های مختلف برای کف
 • تولید انواع مختلف قطعات تزیینی –رزینی-کوتینگی در طرح ها و ابعاد مختلف
 • کفپوش های سرامیکی و دکور شده
 • در انواع بسته بندی طبق سلیقه مشتری با قابلیت رقابت کامل با محصولات مشابه خارجی (هندی-چینی و…)

توانمندی های فنی

واحد فنی شرکت پرسابقه ترین واحد شرکت بوده و از بدو تاسیس شرکت با تکیه بر مهندسین خلاق و تکنیسین های مجرب خود با ایجاد محیطی پویا و کارا به ارایه خدمات فنی و مهندسی پرداخته و به لطف خدا تا کنون موفق به اجرای پروژه های متعددی در حوزه کاشی و سرامیک تزئینی گردیده است

سوابق فعالیت‌ها

در راستای تحقق اهداف شرکت و با توجه به چشم انداز ۳ ساله آن در سال ۱۳۹۵ ضمن حفظ حوضه تولیدی بودن ، در عرصه بازرگانی اقدامات قابله ملاحظه ای صورت گرفته ، به نحوی که در حال حاضر این شرکت با محوریت بر حوضه دیجیتال مارکتینگ و استراتژی های صورت گرفته بر توسعه صادرات و حضور در نمایشگاه های داخلی و خارجی ، پیشرفت های قابل ملاحضه ای داشته باشد و از برند های شناخته شده این صنعت گردد.
همچنین با ثبت مالکیت حقوقی سه برند نگارستان، آتراتون و آرنا در راستای توسعه محصولات و بازار های هدف ، سیاست گذاری هایی صورت گرفته است.

در حال حاضر واحد بازرگانی این شرکت با صادرات به ۱۵ کشور در جهت شناخت هرچه بیشتر کالای ایرانی و اعتبار بخشیدن به آن با تمرکز بر کیفیت محصولات ایرانی و ارائه بهترین خدمات مسمم تر از همیشه جهت تحقق اهداف خود برنامه ریزی نماید .
شایان ذکر است چشم انداز صادرات این شرکت طی ۳ سال آینده افزایش ۵۰% حجم صادرات و اعطای نمایندگی به سایر کشور های CIA و منطقه خاورمیانه می باشد.

نگارستان در گذر زمان

مهمترین همکاران

مجموعه نگارستان محصولات و خدمات خود را با امکانات بسیار ویژه و منحصر به فرد طراحی و اجرا نموده و تا کنون با بیش از ده‌ها شرکت معتبر در زمینه پخت سوم کاشی و سرامیک (کاشی و سرامیک تزئینی) بطور مستقیم و غیر مستقیم همکاری داشته است که مهمترین آنها عبارتند از:

 • همکاری با نمایندگان تراز اول کاشی و سرامیک الوند
 • همکاری با نمایندگان تراز اول کاشی و سرامیک تبریز
 • همکاری با کارخانه تولید کاشی و سرامیک پاسارگاد
 • همکاری با کارخانه تولید کاشی و سرامیک پارس میداس
 • همکاری با پرو ژه های ساختمانی دولتی و نظامی
 • صادرات محصولات تولیدی به  بیش از ۱۵ کشور مختلف